Září 2012

VZPOMÍNKA NA LÉTO

18. září 2012 v 18:22 | Porcellinas |  About my
Jen taková malá vzpomínka na léto a ukázka x!chtu toho blázna co
sem píše ty nesmyslný žvásty. Neskutečně rychle to léto uteklo už
aby bylo zase zpět. Chci se bavit, chci se smát,chci na Slovensko!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotky najdete na photobucket:-)

POSTRÁDÁM...

16. září 2012 v 9:41 | Porcellinas |  články na téma

Co je to charater? Já to vlastně ani pořádně nevim.

Na Wikipedii jsem našla: Charakterní člověk je člověk, který jedná podle svého "charakteru" či povahy a ne podle toho, co je právě výhodné. Dbá na svou čest, drží slovo a nemění své názory a postoje podle nálad svého okolí. Proto se na něj lze spolehnout a spolupracovat s ním, a to zejména v nesnadných nebo dokonce nebezpečných situacích. Opak je člověk bezcharakterní, který se řídí jen vlastním prospěchem.

Jenže to si může najít každej,takže by bylo možná vhodné se nad tim zamyslet podle dávodu z wiki a napsat co si o tom vlastně myslim já.:-) Začala bych asi tim,že lidí s charakterem je opravdu málo,protože téměř v každym znás je bezcharakterní svině. Teda aspoň si to myslim.Tak se na mě kdyžtak nezlobte jestli si to nemyslíte vy. Kdybych měla zařadit sebe tak určitě do " bezcharakterní". Fakt si myslim,že to tak je. Sem na to vy*caná dost. I když zase je pravda,že jsem ke každému taková jaký je on ke mě. Takže budu něco mezi tim.A lidi o kolo mě?Většina nemá ani známku charakteru. Dřív,jsem těmdle lidem říkala přátelé.
ALE TEĎ?


Prohibice? Cože?

16. září 2012 v 8:52 | Porcellinas |  Diares...Jooo i sem to cpu.Vim,že je to fakt všude.Prohibice je teď celkem oblíbený téma. Ovšem já to píšu spíš proto,že sem nad ní vyzrála a včerejší večer sem si užívala po boku bílého rumu se 45procenty alkoholu! HAHA! Každopádně key rum už neni a teď teprve začne ta pravá panika!:D Čekám kdy se v temnejch uličkách začnou potulovat pochybní týpci s petkama a budou prodávat jednu decku tvrdýho za dvě kila..ALe ne já si z toho dělam prdel,ale asi bych neměla. Už jen proto,že když dneska uveřejnili značky těch s*aček co zabíjej sem se zhrozila protože ty flašky z toho docela nedávno prošlo mejma rukama..ááá...Já to říkam furt. Nekupujte ty s*ačky,kupte něco lepšího..ALe né to je jak když mluvíš do dubu a vemou tuzemáka místo božkova. Ovšem musim podotknout,že ta prohibice má jednu velkou výhodu. Když jdu na pivo tak nehrozí že tam do mě někdo bude nalejvat vodku, jak mají někteří v oblibě.:-)

CO si o tom mysíte vy? Dotkne se vás to nějak nebo ne?


Střípky léta 2012

16. září 2012 v 4:21 | Porcellinas |  Diares

... mám doma počítač z opravy a můžu napsat co sem dělala celý léto. Hlavně se konečně vrátit pořádně k blogu. A na tom jsem už začala pracovat,třeba tím,že jsem udělala novej dess.Teď už dost zbytečnejch řečí a dam se do psaní zážitků z léta.:-)
Moje letošní prázdniny začali o den dřív a to proto,že brácha,kterej tady byl zrovna na dovolený jel do Varů aby mi pomohl odvezt věci z intru. A jelikož sem vyčůraná jak mraky překecala jsem třídní aby mi dala vysvědčení už o den dřív (čtvrtek) a já mohla jet domu s bráchou. Hned v sobotu jsme měli rodinou oslavu. Babička s dědou slavili "70". Potkala jsem tam hrozně příbuznejc,který sem leta neviděla,což mě celkem potěšilo. Chvíli jsem tam pobyla a pak mě brácha odvezl do Planý na muj první letní festival,kterej sem si užila na maximum. Tam sem se dala tak nějak dohromady s mojí nynější láskou,se kterou trávim v podstatě 24hodin online na icq když zrovna nejsme spolu. Každopádně po fesťáku už se nic zajímavýho nedělo a já marně doufala v odjezd na brigádu do německa. Samozřejmě to padlo a já celej měsíc seděla doma a nedělala jsem vůbec nic. Pak už mi z toho hrabalo tak moc,že sem scháněla nějakou alternativu abych se v letě vubec nějak zabavila. Podařilo se mi domluvit,že pojedu na dětskej tábor dělat vedoucí. Jezdim tam od mala,ale před loni jsem měla nějaký nedorozumění s hlavnim vedoucim a ten už mě tam nechtěl. Naštěstí sme si to,ale vyříkali a je to už ok. Na táboře jsem strávila celkem 3 týdny,které byly rozdeleny na dva turnusy. Musim uznat,že sem si to fakt užila jako nikdy. A děti hlavně ty z druhýho turnusu mi fakt chybí. Rovnou z tábora jsem jela do Tachova na festival "zvuky léta" ,kterej sem si vážně užila uplně na maximum. Poslední 2 týdny prázdnin sem musela jezdit do Varů do školy dodělat si doklasifikace. Byla to docela komedie,ale to se mi nechce nějak rozepisovat. Zvládla sem to všechno a jsem ve třeťáku. Poslední vejkend prázdnin sem strávila v Plzni na pilsnerfestu s nejlepší bandou lidí co znam. Byla to dvoudení akce,ale jelikož sme v sobotu ráno všichni zjistili,že už nikdo nemáme ani kačku jeli sme domu. Mě se,ale domu nechtělo tak sem se jela podívat za kámošema z toho tábora na Pňovanskej most. Kluci mají adrenalinovej oddíl " V TAHU" a pořádají různý horolezecký akce a podobně. Tady se třeba skakalo s lanem z mostu. Večer sme po celym tom mostu dali svíčky a rozsvítili ho. To bylo něco neuvěřitelně krásnýho. No..Bylo to parádní zakončení prázdnin a rovnou z "mostu" přímo na intr do stereotipního školního života.

No,koukam,že jsem se fakt celkem rozepsala,takže pochybuju,že to bude někdo vůbec číst.:D
Každopádně to je asi tak všechno co bych mohla k prázdninám napsat tak nějak stručně.
A co Vaše prázdniny jaký vůbec byly? A co nejšílenějšího jste provedli co?:-)