Březen 2012

Hraju,hrajeme..hraješ taky?

27. března 2012 v 14:24 | Porcellinas |  music
No,čekala jsem dneska životní změny a pořád nic.:D žádost o přestup ještě nedorazïla do školy. Takže nejspíš budu ve škole až od pondělka a to znamená,že půjdu rovnou na INTR...blé..:D Ale né kecam těšim se na intr. Teď když mi je 19 tak se to tam dá přežít.:-) A Stejnak...
No a už zase budu moct chodit na "dechovku":D Hrajeme tam předevšim moderny,ne dechovky jako dechovky...:D Už teda 3 roky nehraju,protože co jsem odešla ze základky jsem v pátek nestíhala jezdit na zkoušku. Teď už to mam při cestě ze školy.:) Což je vážně paráda.Těšim se..Je tam príma parta lidí. Jo sem nezmínila,že hraju na příčnou flétnu. Už nějakých 10 let asi? Nevim nepamatuju si to..:D Každopádně jelikož sem dycky byla líná cvičit,takže to stojí za ho..A teď toho lituju:-)


A co vy? Hrajete na nějakzý hudební nástroj,hráli jste a nebo by jste chtěli?
Já bych strašně chtěla umět hrát na saxofon.:D Je tam podobnej prstoklad jak na to flétnu,ale stejnak..Byla bych ráda kdybych z toho vyvábila aspoň zvuk podobnej kachnímu gdáknutí..:D

já,já,já jenom já...

26. března 2012 v 20:36 | Porcellinas |  About my
No docela dobrý téma týdne a já si aspoň nemusim nic vymejšlet...Takže já jdu na to..
Říkám si Porcellinas,ale moje skutečný jméno je Petra. (Vůbec se mi nelíbí,ale je po tátovi.)Je mi 19 let a studuju střední školu. (Todle bych moc nerozebírala,protože to je docela komicej příběh. Všechno sem to po*rala.) No,jsem rozmazlená,namyšlená,zlá,trapná a každýho jen využívám. No asi až tak ne,ale na každym je asi pravdy trošku.:-)

(další fotky pod perexem)

Tip na filmy 0.1

26. března 2012 v 20:13 | Porcellinas
Jen vám chci doporučit dva filmy,co se mi moc líbí. V obou hraje Robert Pattinson. Nemam ráda ságu stmívání,ale těmadle filmama si Robert získal i moje .
  • NEZAPOMEŇ NA MĚ
  • VODA PRO SLONY


Už jste viděli tydle dva filmy? Já zrovna na " Nezapomeň na mě" koukala včéra a přiznívam,že ani jedno oko nezůstalo suchý:D A konečně sem si všimla,že Robert je kus. Do včéra se mi totiž vůbec nelíbil.:D Zrovna tendle gif je z toho filmu. Takže kdo viděl,udělal dobře a kdo né tak to musí napravit..:-)

Mojé..pátý přes devátý..

25. března 2012 v 21:53 | Porcellinas |  Diares
Perfektí neděle! Stalá za vylyžprdel jako celkově celej vejkend.
Tak krásný počasí a já sedim doma. Ne byla jsem se psem venku.
Se proběhl pořádně takže teď spí ani se nehne a já mam klid. Ha..:D
Celej večer sem uklízela pokoj a teď si tu tak vklidu ležim,
posloucham televizi a píšu hovna.:D Pracuju na zlepšení mého pokoje.
Někdy sem dam fotku,ale furt to neni to co bych chtěla.:( A vlastně
nikdy ani nebude,protožé nemam prachy vůbec na nic:D A všechno si
musim dělat uplně sama a nábytek,poličky hledam na půdě:D jediný co
jsem si koupila je stolek z ikey za 150kč..:D ...Hej! Vážně píšu hovna,
ale aspoň že něco.:-)

Zítra nejdu ještě do školy. Už se válim měsíc doma a pořád mě to baví,
ale zase na druhou stranu se těšim na "mojí novou školu,intr a nový lidi."
No..Ale do středy minimálně jestli vše dobře dopadne se válim ještě doma.
A jelikož v Karlových Varech nikoho neznám a na intru je wifi,budu si brát
noťase a blogovat.:)...táta měl pravdu!

24. března 2012 v 20:40 | Porcellinas


Nemam žádný zájmy a ty co jsem měla se záhadně vytratili...Ono to nebude zas až tak záhadně,ale důvod proč to sem snad ani nechci psát,protože se za to všechno co se v poslednim roce mého života událo řádně stydim.
Je mi 19 a jsem teď v takový pozici,že nevim jestli vůbec budu mít nějakou školu,že nevim kdo je muj opravdovej kamarád...že ničim rodiče....A to co jsem s polu s našima za těch 19 let vybudovala,pomalu a jistě ničim...Ale je na čase udělat za všich dlouhou,tlustou čáru a začít žít "život"...Ne to pseudo žití co sem provozovala do teď. Po dlouhý době sedim o vejkendu doma u PC a ne nějkde pod vlivem čeho si. Je mi krásně..:-) Dokonce sem se rozhoodla po 7 měsících vrátit se na blog. Což je fajn. Aspoň tady se mužu ze všeho krásně vypsat.:-)