Červenec 2011

citát dne 13.7.2011

13. července 2011 v 22:58 | Porcellinas |  citát dne

"Život utíká jako prázdniny. Zprvu pomalu, pak stále rychleji."
_______________________________________
Celkem pravdivej citát. Moc se mi líbí!!!Hodnocení Kattie*

13. července 2011 v 22:51 | Porcellinas
Hodnocení blogu slečny Kattie*
-------------------------------------------------------
Profile Graphics, Page Graphics, Tumblr Graphics

1.Přezdívka---4/5bodů// Přezdívka je dobrá,řekla bych že se jmenuješ Káťa..:) Ale 100%originální není. Už sem jí parkrát viděla.:)
2.Dess---10/10bodů // Dess je skvělej a originální Né moc přeplácanej a tak to má být.:))
3.Přehlednost menu---10/10bodů// Menu je dostatečně přehledné.
4.Aktivita---10/10bodů // Parádní...:)) Přidáváš vážně často!
5.Celkový dojem---10/10 // celkový dojem je perfektní. Miluju gossip. nemám co vyčítat..:))
----------------------------------
celkove bodů: 49/50

6.7.2011// Nevnímám co píšu..

6. července 2011 v 0:16 | Porcellinas |  Diares

Celej den fmrmol jako blázen..Až teď se mi podařilo čapnout notebook a napsat pár slov. Ba né, kecám,mohla jsem ráno. To ráno ,co jsem se zasekla u 8 dílu Gossip.:D Každioádně jsem opravdu byla od 7 venku a přišla jsem až teď. Vlastně ani nevim proč tak pozdě,protože větší vesnickou nudu jsem ještě nezažila. Jen sme seděli v partě asi 8 lidí a celou dobu jsme neřešili nic jinýho než jaká je nuda. No což.Doba je krutá ,hold nemůže být každý den psovícení. Jak říká moje babička..:D Nějak mi díky té propadné nudě a hnusnýmu počasí nedochází,že vůbec nějaké prázdniny jsou. Kde jsou ty časy,když byl den co den prosmátej,prokalenej a bez nudy?? Teď když konečně můžu "všechno" jako "dospělák" je všechno najednou někde v trapu. No,doufám, že se prázdniny ještě pořádně rozjednou a splní se mi to Slovensko.:))
Pro dnešek asi jen tendle článek. Čláánek, ve kterém v podstatě ani nevím co je,protože nevnímam co píšu.:D Nebudu vás teda trápit dalšíma.:D
GOOD NIGHT Děckááá:)
Vaše Porcellinas

4.7.2011 po druhé// Přichází noc s Gossip Girl maratonem

4. července 2011 v 22:34 | Porcellinas |  Diares
Dobrej večér přejů,
už sem definitivně rozloučená s láskou mojí a je večer,doma už nemusím nic dělat, takže sem usedla..no spíš ulehla k PC a můžu si udělat nějakej ten čas na blog a tak. Přijala jsem další dvě affs a asi ještě nějaké přijmu. Jinak sem fakt strašně pokojen s dessem po dlouhý době. Yeaaah...I Když jak se znám dlouho nevydrží.:)) Co vám jak se vám líbí? A taky máte rádi Gossip girl? Já moc..Akorát stahuju druhou řadu,takže dneska GG maraton..i Když sem teprve u první...Taky chystám nějaký novinky tady na blogu. Ale to zatím nechám být a napíšuu o tom až to přijde.:))